Луценко без страшної папки і жарти Порошенка над Кличком: депутати розповіли про вечірку БПП у "Заліссі"

Зустріч була неформальною, проте суто робочою – без жодного пафосу і зіркових розваг.

Вечірка депутатів Блоку Петра Порошенка відбулася напередодні подалі від сторонніх очей – партія відкрила політичний сезон гулянням у державній резиденції "Залісся". Після півторагодинного послання у Верховній Раді глава держави запросив нардепів, урядовців та керівників областей від на неформальне спілкування, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Увечері на дорозі посеред лісу неподалік Києва можна було спостерігати автоколону з дорогих іномарок – це нардепи та посадовці від президентської партії з'їжджались до резиденції. Частина нардепів приїхала організовано автобусом, а от жодного журналіста навіть близько до закритої вечірки не підпустили. "Залісся" обрали, щоби не створювати незручностей киянам, пояснювали у БПП. У цій резиденції полюбляв відпочивати і Віктор Янукович – саме там він святкував свої 60 років, відзначивши ювілей запальними танцями з Іриною Акімовою.

ВідеоПрезидентська партія відкрила політичний сезон гулянням у державній резиденції Залісся

Про лісову вечірку за високим парканом державної резиденції "Залісся" депутати, які там побували говорять неохоче, але всі запевняють, що ніяких гулянь не було, обійшлося і без танців та зіркових співів, які зазвичай супроводжували партійні вечірки часів Януковича. Зустріч на свіжому повітрі президент почав з короткої промови: похвалив депутатів за ухвалену реформу освіти, пожартував над столичним мером Кличком, який завдяки децентралізації тепер, мовляв, може собі купити не лише мотоцикл, а й метро на Троєщину. Для гостей накрили невеличкий фуршет. "Жодних концертів не було. Я міг би заспівати, але щось не став. А жодних інших концертів не було. Ми спілкувалися, президент виступив, ми обговорювали поточний політичний момент", - розповів нардеп Олексій Гончаренко. "Пригостили, але не так, як завжди. Так, перекусили, бо всі були голодні... Але не було такого, як зараз повідомляють багато ЗМІ, як при Януковичі - танців, якихось там розважальних гуртів, колективів", - твердить і Валерій Пацкан.

Президент у колі соратників, які нерідко конфліктують між собою, знову говорив про необхідність тримати єдність. Дехто із депутатів жартує, що єдність найкраще зміцнювала присутність на вечірці генерального прокурора Юрія Луценка. Який, утім, одразу всіх заспокоїв, що прийшов без подань на зняття недоторканості. "Він одразу сказав: бачите, я без папочки – і всі видихнули", - розповів Гончаренко. Луценко виступив, порівнявши Україну з кораблем у шторм, а прем'єр Гройсман просив депутатів ухвалити медичну та пенсійну реформи.

Фотогалерея Грайливі усмішки та оплески депутатів. Як у Раді слухали звернення Порошенка (27 фото)

Критиків Порошенка до "Залісся" не покликали: трійця нардепів БПП Лещенко, Заліщук та Найєм запрошень не отримали. "У фракції я вже всі зв'язки порвав. На засідання я не ходжу, з чату нас виключили, запрошення ми не отримали, але якби і отримали, то не пішли б", - твердить Лещенко.

Розійшлися учасники партійної вечірки рано – близько 22:00 вечора. Кажуть, у сутінках у лісі стало прохолодно. "Це відбувалось з 20:00 вечора, і вже у 22:30 всі роз'їхались. Ніякої сенсації не бачу, я вважаю, що такі зустрічі потрібні. Я переконаний, що кожна фракція збирається, щоб неформально щось обговорити, обговорити якісь питання нового політичного сезону", - пояснив депутат Сергій Березенко. Хоча гуляли й недовго, багато депутатів від президентської фракції на ранкове засідання у Раді в п'ятницю не з'явились. Щоправда, порожніли і сектори інших фракцій, бо п'ятничний формат роботи – півдня без голосувань – багато з них вважають неефективним. Проте й реформа роботи парламенту, яку пропонує спікер Парубій, усе ніяк не збере необхідної підтримки.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Залиште свій коментар