Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко боровся б за звільнення Савченко, навіть якби знав про підготовку теракту

Він закликав притягнути депутата до найвищої відповідальності.

Генеральний прокурор Юрій Луценко боровся б за звільнення Надії Савченко з російського полону, навіть якби знав про підготовку нею теракту у Києві.

Про це він розповів під час виступу у Верховній Раді.

"Я робив, як і ви (депутати - ред.), все, щоб Савченко вийняти з російської тюрми. Навіть якби я знав, що вона планує подібне, я б все одно виступав за її звільнення. Бо кожен українець не має бути у ворожому полоні, але кожен українець, навіть якщо він герой, має відповідати за закон", - сказав генеральний прокурор.

Він зазначив, що за дзвінок про замінування дають до 5 років позбавлення волі, тому за планування терористичного акту з тисячами жертв відповідальність має бути ще серйознішою.

Нагадаємо, зранку Регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання щодо винесення на голосування зняття недоторканності, дозволу на арешт та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Надії Савченко.

ВідеоСавченко принесла у Регламентний комітет гранати

Регламентний комітет Верховної Ради рекомендував депутатам голосувати за зняття недоторканності, дозволити арешт та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Надії Савченко. У ці хвилини у парламенті вже переглядають відео, яке за твердженням ГПУ, є доказом, що Савченко разом з Рубаном готували теракти.

Савченко принесла у Регламентний комітет гранати

Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції