Стала відома причина, чому Луценко склала мандат нардепа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепка подала заяву на складання депутатських повноважень.

Нардепка від "Європейської солідарності" Ірина Луценко написала заяву про дострокове припинення повноважень нардепа за станом здоров'я.

Про це вона 4 листопада написала на своїй сторінці у Facebook.

"Повідомляю, що подала Заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Стан здоров‘я не дає мені можливості працювати у повну силу, а відлежуватись за спинами команди не звикла", - написала вона.

Після цього Луценко згадала про свої досягнення на посаді народної депутатки.

Шановні друзі! Повідомляю, що подала Заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Стан здоров‘я не дає...

Опубліковано Іриною Луценко Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Колишній генпрокурор та чоловік нардепки Юрій Луценко підтвердив інформацію про складання мандата дружиною та розповів, які саме проблеми зі здоров'ям є в Ірини Луценкою.

"Так, моя дружина Ірина написала заяву про складення депутатських повноважень.Вона перенесла серйозну проблему з серцем. Такий діагноз не дозволяє працювати на виборців на повну віддачу, як вона це робила і в опозиції і при владі. Ні, це ніяк не пов‘язано з "версіями" переповнених жовчю псевдоекспертів. Хоча би тому, що я вже 10 днів як закінчив курс англійської і повернувся в Київ", - написав ексгенпрокурор у Facebook.

Так, моя дружина Ірина написала заяву про складення депутатських повноважень. Вона перенесла серйозну проблему з серцем....

Опубліковано Юрієм Луценком Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Нагадаємо, у Раду Луценко пройшла за партійними списками ЄС, займаючи 15-й номер. Є членом комітету з питань екологічної політики та природокористування. У парламенті минулого скликання була представником п'ятого президента Петра Порошенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції