Луценко наполягає на створенні нової коаліції на наступому тижні

На думку Луценка, заперечення факту розпаду коаліції веде до розширення кризи

Керівник фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко вважає, що лідери фракцій парламенту повинні розпочати переговори про створення нової коаліції вже наступного тижня.

"Наступного тижня керівники демократичних парламентських фракцій повинні розпочати переговори про створення нової коаліції під новий уряд", - написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

На думку Луценка, заперечення факту розпаду коаліції веде до розширення кризи.

"Небажання прем'єр-міністра це (розпад коаліції – ред.) визнавати призводить до розширення кризи довіри не тільки між владою і українським народом, а й між Україною і західними партнерами. Ми втрачаємо безвізовий режим, співпраця з МВФ і багато чого ще", - зазначив нардеп.

За словами керівник фракції, він запропонував після повернення керівників фракцій з Брюсселя наступного тижня сісти за круглий стіл і домовитися про відновлення роботи коаліції".

"Сівши за стіл переговорів, лідери повинні почати з цілей, а не з прізвищ. Головне - календарний план реформ, адже реформи - це не тільки робота прем'єр-міністра і уряду. Реформи - це і голосування парламенту. Отже, це нерозривні частини одного механізму", - цитує політика прес-служба партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Він також зазначив, що БПП підготував помісячний план, за що голосує парламент і робить уряд в напрямку реформ, передбачених коаліційною угодою.

Крім того, Луценко заявив, що рішення щодо відставки прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка не ухвалювалося: "Як людина, яка постійно буває на нарадах президента, прем'єра та інших осіб, скажу, що жодних рішень про відставку Яценюка на цих нарадах не приймалося".

Він нагадав, що президент вирішує про відставку прем'єр-міністра, "це виключно компетенція парламенту", який повинен зібратися, визнати наявність кризи, визначитися з планом дій до кінця цього року, а вже потім визначитися, хто цей план буде реалізовувати.

"На мою думку, для цього потрібно зміна всього уряду, але це потрібно узгодити між усіма фракціями коаліції. І ця робота повинна бути зроблена на наступному тижні, тому що ми не маємо права витрачати час", - підкреслив Луценко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: