Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко переконує, що "Самопоміч" не бере участі в переговорах щодо нового уряду

Мовляв, депутати від "Самопомічі" не хочуть створювати коаліцію.

Переговори щодо кандидатури на посаду майбутнього прем'єра і складу уряду ведуться лише між чотирма фракціями Верховної Ради - "Блоком Петра Порошенка", "Народним фронтом", "Батьківщиною" і "Радикальної партією".

Про це заявив голова фракції БПП Юрій Луценко, пише прес-служба БПП.

За його словами, депутати від "Самопомічі" нібито не хочуть створювати коаліцію.

Нагадаємо, останні тижні йдуть активні переговори щодо нового поділу влади і призначення на ключові посади. Сильно хитається крісло під прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. Його на цій посаді нібито попередньо погодилася замінити нинішній міністр фінансів Наталія Яресько і висунула свої вимоги.

16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. "За" проголосували 194 народні обранці. Після цього низка депутатів парламенту поскаржилися, що система "Рада" не спрацювала правильно під час голосування.

Напередодні фракція "Батьківщина" у парламенті оголосила про свій вихід зі складу коаліції. Після завершення вечірньої наради з президентом Петром Порошенком Юлія Тимошенко повідомила, що її фракція ініціюватиме відставку глави уряду.

Своєю чергою лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко заявив, що вирішення політичної кризи зараз залежить від позиції прем'єр-міністра. За його словами, уряд не здатен виконати коаліційну угоду, а сама коаліція де-факто розвалена. І тепер прем'єр має вирішувати, яким буде вихід із кризи. На сайті Верховної Ради з'явилось повідомлення про реєстрацію двох проектів про скасування результатів голосування про недовіру Кабінету міністрів України і призначення повторного голосування.

Фракція "Самопоміч" також ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції