Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко під вигуки "Медведчук" пообіцяв притягнути до відповідальності ляльковода Савченко і Рубана

Сьогодні Рада дозволила заарештувати народну депутатку.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що сьогоднішнє голосування щодо арешту Надії Савченко - лише початок процесу викриття "антиукраїнського фронту".

"Терористичний дует Рубана і Савченко не є окремим епізодом. Впевнений в тому, що він координується з усіма іншими елементами антиукраїнської діяльності. І СБУ, і військова прокуратура мають головне завдання - встановити того ляльковода, який заряджає листівками, грошима, мінами, гранатами проти української держави. Тому сьогодні тільки початок процесу, а не кінець. Ми здогадуємося, хто цей ляльковод. Бо чуємо тут гасла так званого "Українського вибору". Ми щойно чули не один раз у промовах народного депутата, суб'єкта мого подання, про збройний переворот на Майдані, про олігархів, які його нібито фінансували, про те, що Порошенко розв'язав війну... Все це ми вже чули в Сімферополі, Луганську і Донецьку. І автор цього поки що схований за лаштунками", - сказав він.

Луценко пообіцяв притягнути до відповідальності "головного ворога України", який організовує внутрішній "підривний антиукраїнський фронт". В цей час депутати в залі викрикували "Медведчук!", маючи на увазі голову "Українського вибору".

ВідеоУ ВР переглядають відеодоказ причетності Савченко до організації теракту

Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, на думку ГПУ, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади. Савченко визнала причетність до вивезення зброї та розмов про організацію терактів, але назвала це власною спецоперацією.

У ВР переглядають відеодоказ причетності Савченко до організації теракту

Нагадаємо, Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією. 

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції