Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко підтвердив сплату Каськівим 7,5 млн грн збитків і не виключив укладення угоди зі слідством

За словами генпрокурора, екс-посадовець може отримати послаблення, якщо вкаже на вищого члена злочинної групи.

Екс-голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, якого підозрюють у змові з іншими особами та розкраданні держбюджету України на суму близько 7,5 млн грн, дійсно відшкодував завдані державі збитки.

ВідеоСуд відпустив Владислава Каськіва під заставу в 160 тисяч гривень

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко під час брифінгу у Києві.

"Я сьогодні отримав документ. Головне управління Державної казначейської служби України листом від 31.10 на наше ім’я повідомило щодо зарахування коштів до бюджету: від Каськіва В.В. перераховано кошти до бюджету згідно з меморіальним ордером від 25.10.2017 в сумі 7470990,65 гривень, які 25.10 були зараховані на відповідний рахунок, відкритий за кодом класифікації доходів бюджету "Суми стягнені з винних осіб за шкоду заподіяну державі, підприємству, установі, організації". Повне призначення платежу – відшкодування Каськівим Владиславом Володимировичем у кримінальному провадженні", - пояснив він, як саме було здійснено оплату збитків до держбюджету.

За словами Луценка, зараз Каськів відмовився від укладення угоди зі слідством, проте під час судового слідства він "може скористатися своїм правом вказати на вищого члена злочинної групи і тоді може отримати певні послаблення, які затвердить суд".

"Така ймовірність існує, але наразі пан Каськів не йде на таку пропозицію. Від самого початку ми пропонували йому укласти угоду, проте він відмовився від цього і вважає, що йому немає що повідомити слідству. Таким чином, він є єдиним обвинуваченим у цій справі й відповідатиме за розкрадання коштів 7,5 млн грн особисто", - резюмував генпрокурор.

Нагадаємо, Каськіву закидають заволодіння 2012 року у змові з іншими особами коштами держбюджету на суму близько 7,5 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції