Луценко пообіцяв Фірташу "добрі повідомлення" від прокуратури

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Справа буде стосуватися також підприємств Фірташа в окупованому Криму.

Генпрокурор Юрій Луценко анонсував, що незабаром олігарх Дмитро Фірташ отримає "добрі повідомлення" від органів прокуратури. Генпрокурор не уточнив, які саме "повідомлення" будуть надіслані, проте, ймовірно, мова йде про оголошення підозри і проведення слідчих дій у справі стосовно несплати податків підприємствами олігарха.

Про це він зазначив у коментарі журналістам у середу, 10 жовтня, повідомляє Укрінформ.

"Пану Фірташу в найближчі місяці будуть "добрі" від нас повідомлення з органів прокуратури. Це буде стосуватися і облгазів, і хімзаводів, і підприємств на тимчасово окупованій території", - сказав генпрокурор.

За словами Луценка, "наглість, з якою цей громадянин звертається до Москви з вимогою покарати Україну, перейшла будь-які межі".

"А значить, що ця справа лежить у найближчій до моєї правої руки стопочці", - зазначив він.

Як повідомлялося, у Генпрокуратурі розслідують ухилення від сплати податків низкою підприємств, які входять до бізнес-групи Group DF українського олігарха Дмитра Фірташа, шляхом використання страхового ринку України.

Встановлено, що протягом 2015-2017 років з метою ухилення від сплати податків низкою підконтрольних Фірташу підприємств ( ПРАТ "Сєверодонецьке об'єднання Азот", ПАТ "Азот", ПАТ "Рівнеазот" та інші) було організовано діяльність низки фіктивних підприємств та підконтрольних страхових компаній.

З метою виведення коштів у тіньовий сектор економіки, протягом 2015-2017 років між вищезазначеними підприємствами та страховими компаніями ПРАТ "Страхова компанія "Саламандра - Україна", ПРАТ "Страхова компанія "Дім страхування" та ін., що входять в бізнес-групу Group DF, укладено договори страхування, на підставі яких страховим компаніям перераховано фіктивні страхові внески. Таким чином, стверджують у ГПУ, було застраховано завідомо непотрібні страхові випадки, які фактично не настали і не мали настати, про що достовірно було відомо членам злочинного угруповання.

ВідеоЯк кримчани живуть без постачання води і як працюється Фірташу під російським прапором

От коли закортіло їм приєднатися до Росії, бо там пенсії вище і життя краще - на вулицях танцювали і плакати вішали, що зараз хоч каміння з неба. А вартувало Україні відключити воду на півночі півострову - так одразу звинувачують нашу країну хіба що не у підготовці масових убивств та терактів. Хоча все дуже просто: Україна готова постачати воду в Крим, якщо з іншого боку в договір впишуть, що це українська територія. 

Як кримчани живуть без постачання води і як працюється Фірташу під російським прапором

Залиште свій коментар

Вибір редакції