Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко пообіцяв велику кар'єрну "риболовлю" у прокуратурі

Луценко пообіцяв велику кар'єрну "риболовлю" у прокуратурі

Генпрокурор пообіцяв нові обличчя у місцевій прокуратурі.

Генпрокурор України Юрій Луценко анонсував, що вже в наступному році у відомстві у процесі реформи з'являться нові обличчя та завершиться радянський стиль діяльності правоохоронних органів.

"Завдання поточного року – це відновлення довіри і початок великої рибалки на велику рибу. Наступний рік буде роком кар'єрного росту нових облич, які прийдуть у місцеву прокуратуру і піднімуться на верхні щаблі системи", – зауважив він.

Генпрокурор наголосив, що в Україні вже не буде недоторканних. Також він зауважив, що Генеральна прокуратура залишається "останнім пострадянським динозавром", тому слід працювати над реформою відомства. Коли вона буде завершена, його функція, як політика, буду завершена.

За словами Луценка, в Україні за останній рік зроблено потужні і системні зміни у законодавстві щодо юридичної частини державного апарату.

"Ми створили антикорупційні системи, антикорупційне законодавство. Розпочався шлях перезавантаження судової системи", – резюмував генпрокурор. 

Нагадаємо, що раніше Луценко розповів, що зміниться в Україні за рік після його призначення

"Змінити прокуратуру на європейську - це завдання наступного року. Реформи, які запущені парламентом, а тепер і прокуратурою дадуться взнаки лише у квітні-травні 2017 року", - резюмував Луценко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції