Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко повернув САП подання про зняття недоторканності з Лозового та Дейдея

У Верховну Раду України також буде направлено подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата групи "Відродження" Геннадія Бобова.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повернув Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі на доопрацювання представлення про зняття недоторканності з депутатів Андрія Лозового ( "Радикальна партія") та Євгена Дейдея ( "Народний фронт").

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

"Ще два подання щодо нардепів Лозового та Дейдея генпрокурор Юрій Луценко повернув Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі на доопрацювання", – зазначила Сарган.

Також до Верховної Ради України буде направлено подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата групи "Відродження" Геннадія Бобова.

"Вивчивши матеріали трьох представлень щодо народних депутатів у частині фактажу, сьогодні було прийнято рішення направити до Верховної Ради подання про зняття депутатської недоторканності з народного депутата Геннадія Бобова", – повідомила вона.

Нагадаємо, подання до ВР про зняття недоторканності з депутатів Лозового, Дейдея і Бобова було підготовлено 19 травня.

"В ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ до Верховної Ради України підготовлено подання про зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим. 1 КК України), Євгенія Дейдея (ст. 368 прим. 2 КК України) та Андрія Лозового (ст. 212, 368 прим. 2 КК України)", – раніше заявляв Луценко.

Відео Генпрокурор повідомив, що на 3 депутатів ВР підготували подання на зняття недоторканності

Залиште свій коментар

Вибір редакції