Луценко пригрозив Савченко зняттям недоторканності, якщо вона не прийде на допит СБУ

Луценко пригрозив Савченко зняттям недоторканності, якщо вона не прийде на допит СБУ

Фото: УНІАН

Про це повідомляє прес-служба генпрокурора.

Генеральний прокурор домагатиметься зняття депутатської недоторканності з нардепа Надії Савченко, якщо та не з'явиться на допиті у СБУ. Про це повідомляє прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

"У разі неявки нардепа Н.Савченко на допит в СБУ я змушений подати до ВР подання на зняття депутатської недоторканності, притягнення до кримінальної відповідальності та арешт", - цитує Луценка прес-секретар.

Генпрокурор Луценко: У разі неявки нардепа Н.Савченко на допит в СБУ я змушений подати до ВР подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт #луценко #савченко #сбу #допит #подання

Опубліковано Ларисою Сарган 14 березень 2018 р.

Генпрокурор уточнив, що на допиті чекають Савченко завтра, 15 березня, і тоді вже вживатимуть заходів. За якою статтею притягатиметься депутатка, Луценко не прокоментував. Також зазначив, що слідство має чимало аудіозаписів телефонних розмов Савченко та Рубана, і хоче почути пояснення нардепа щодо цих записів та обговорюваних тем.

Надію Савченко чекають у СБУ на допит щодо справи керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана. Служба безпеки стверджує, що вже надсилала повістку нардепу і надішле ще одну в разі неявки. Своєю чергою Савченко в Facebook опублікувала лист до глави СБУ, в якому стверджує, що від 12 березня вона перебуває з робочою поїздкою в Страсбурзі, де у Європарламенті тривають сесії.

Раніше прес-секретар Савченко зазначала, що депутат перебуває на конференції ПАРЄ, де обговорює питання звільнення українських заручників у Росії. Тому вона не отримала повістки СБУ для допиту щодо підготовки теракту Володимиром Рубаном. Водночас віце-президент ПАРЄ і голова української делегації Володимир Ар'єв повідомив, що Савченко не запрошували на низку заходів Парламентської асамблеї Ради Європи.

Повʼязані теми:

Наступна публікація