Луценко призначив на посаду в Генпрокуратурі сина депутата - ЗМІ

Батько новопризначеного чиновника екс-регіонал Валентин Ничипоренко зараз входить до депутатської групи "Відродження".

Генпрокурор Юрій Луценко призначив Олексія Ничипоренка начальником першого слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління.

Про це пише "Українська правда".

Батько новопризначеного чиновника екс-регіонал Валентин Ничипоренко зараз входить до депутатської групи "Відродження". Він зокрема віддав свій голос за закон, який дозволив екс-главі МВС стати генпрокурором а також голосував за саме призначення Луценка. Він також був серед тих, хто голосував за закони 16 січня 2014 року. Хоча пізніше відкликав свій голос за "диктаторські" закони.

Згідно з біографією Валентина Ничипоренка, яка є на його сайті, в нього четверо дітей - троє синів і донька. В декларації про доходи за 2015 рік вказані двоє синів і донька, Олексій відсутній, оскільки вже дорослий.

За інформацією з відкритих джерел, Олексій Ничипоренко курував напрямок розслідування злочинів проти Автомайдану.

Нагадаємо, що раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко звільнив Ігоря Цюприка з посади заступника начальника Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України.

Наказ від 6 червня 2016 року підписаний у зв'язку із поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: