Луценко розповіла, коли парламент розгляне подання ГПУ щодо Савченко

Вона анонсувала відео, яке шокує.

Верховна Рада України розгляне подання Генеральної прокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт позафракційного нардепа Надії Савченко у четвер, 22 березня.

Про це заявила представник президента в парламенті, народний депутат із фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко, - інформує прес-служба БПП.

«У середу буде розглядатися питання на комітеті. Генпрокурор буде в четвер. Фракція «БПП» голосуватиме за всі три позиції – зняття недоторканності, арешт і затримання. Відео, яке ви побачите на засіданні, шокують усе суспільство», – розповіла Луценко.

ВідеоМосква скористалася заявами Надії Савченко для підтвердження своїх тез про "хунту"

Теракт із захопленням Парламенту, мінами, гранатами і розстрілами, за словами Юрія Луценка, планувала не хто-небудь, а народний депутат і Герой України Надія Савченко. Але ні доказів причетності до теракту, ні гранат наразі ніхто не бачив. Тим часом Москва на раді безпеки ООН закінчила свою доповідь словами "Ви ж не можете не довіряти словам Героя України".

Москва скористалася заявами Надії Савченко для підтвердження своїх тез про "хунту"

Фотогалерея На допит не прийде. Прес-служба Надії Савченко оприлюднила її фото в Стразбурзi (5 фото)

За її словами, фракція БПП підтримає законопроект, яким передбачається надання дозволу на огляд речей народних депутатів України при вході до парламенту.

Луценко також зазначила, що останні події - "ланки одного ланцюга, адже Путін розуміє, що Україна військовим протистоянням взяти не можна і буде продовжувати дестабілізацію ситуації всередині країни".

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у слідства є незаперечні докази того, що нардеп Надія Савченко особисто планувала теракт у Верховній Раді. Він також подав до парламенту подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт політика.

Раніше Верховна Рада виключила депутата Надію Савченко з Комітету з питань національної безпеки та оборони.

Залиште свій коментар