Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко розповіла про кількість правок до законопроекту про реінтеграцію Донбасу

Значна частина правок не має відношення до тіла документа і вступає в протиріччя з його принципами.

У комітет з нацбезпеки надійшло понад 2 тисячі поправок до законопроекту щодо реінтеграції Донбасу.

Про це заявила народний депутат від Блоку Петра Порошенка, представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі одного із українських телеканалів, - пише Укрінформ.

За її словами, значна частина з яких не має відношення до тіла документа і вступає в протиріччя з його принципами. Сам же законопроект може бути винесений на голосування через один пленарний тиждень.

ВідеоЗаконом про реінтеграцію Донбасу Порошенко хоче розділити відповідальність за подальші збройні дії

"На 6 листопада вже заявлений комітет, де будуть ці правки розглядатися... Продовження розгляду цього законопроекту і продовження роботи над поправками, напевно, буде і 8 листопада. Я думаю, що на кінець другого пленарного тижня (13-19 листопада - ред.), він буде винесений в зал, якщо встигнуть народні депутати", - повідомила вона.

Нагадаємо, що раніше Рада проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини. Так, в першому читанні ухвалено президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО законопроекту 7164 "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції