Луценко розповів, коли готовий піти у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор хоче залишитися на посаді до парламентських виборів.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що готовий покинути свою посаду наприкінці липня, після виборів до Верховної Ради.

Про це він сказав 27 травня у програмі "Свобода слова" на ICTV.

За словами генпрокурора, в нього вже є плани на майбутнє та піде у політику.

"Для себе таке рішення я прийняв, вважаю, що моє завдання разом із колегами з правоохоронних органів провести ще не тільки чесні президентські, але і чесні парламентські вибори, і після цього я піду у політику – не в списки будь-яких партій, а до людей, з якими буду працювати над своїм баченням розвитку України", – сказав Луценко.

Однак дату відставки він називати не став, лише додав: "Вибори до парламенту відбудуться в 20-х числах липня, відповідно, новообраний парламент сформує свої керівні органи, складе коаліцію, обере уряд, і після цього прийме рішення про нового генерального прокурора".

Нагадаємо, 11 травня Юрій Луценко та президент України Володимир Зеленський провели зустріч. Вона відбувалася в офісі "95 кварталу" у Києві на Білоруській, і розмова стосувалася роботи правоохоронних органів, в тому числі - Генпрокуратури.

Раніше Володимир Зеленський на прес-конференції заявив, що нинішній генпрокурор – це "стара команда". "Ми будемо призначати нових людей. І це стосується не тільки пана Луценка", - сказав кандидат. Сам генеральний прокурор України заявив, що не бачить "ні юридичних, ні моральних підстав" писати заяву про звільнення.

ВідеоЛуценко та Аваков не прийшли на засідання тимчасової слідчої комісії у справі Гандзюк

Хоча були туди офіційно запрошені. Сьогодні комісія засідала востаннє, у закритому режимі. Свій звіт вона надасть у парламенті до 10 червня. Активістка Катерина Гандзюк померла у київській лікарні у листопаді минулого року, за три місяці до того невідомий облив її сірчаною кислотою.

Луценко та Аваков не прийшли на засідання тимчасової слідчої комісії у справі Гандзюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції