Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко розповів про власні плани щодо участі у виборах

Генпрокурор не збирається працювати на користь будь-якого з кандидатів.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко думає над тим, чи братиме участь у парламентських виборах 2019 року. 

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді".

"Я думаю над тим, щоб взяти участь в парламентській кампанії. Але до кінця президентських перегонів вважаю уже неможливим, якщо звісно так вирішить президент або парламент, покинути це крісло. Тому я одразу знімаю всякі розмови, що я кандидат у прем’єри, у президенти - не знаю, куди мене ще записують", - сказав він.

Луценко також додав, що під час виборчої кампанії не збирається працювати на користь того чи іншого кандидата, зокрема президента Петра Порошенка. 

"Він ще та людина, яка внесла мою кандидатуру (на призначення генпрокурором - ред.), давши мені кредит довіри і можливість досягнути певних результатів. З цієї точки зору я в команді діючого глави держави. Але це не означає, що під час виборів я збираюся якимось чином використовувати це для досягнення ним того чи іншого результату", - сказав генппрокурор.

Він зазначив, що ніяких політично мотивованих переслідувань чи проваджень Генеральна прокуратура не робитиме. Луценко навів приклад екс-міністра оборони Анатолія Гриценка, який раніше казав про начебто заплановане переслідування з боку правохоронних органів. 

"Якщо вас цікавить окремо Гриценко, то згадайте, коли він працював міністром оборони. Термін давності десь десять років. Тобто цей термін уже вичерпаний. Тому треба просто розслабитися і не думати про те, що можна набрати рейтинги в позиції "переслідування владою", - додав керівник ГПУ.

Нагадаємо, раніше Луценко розповів, які "козирі" збирається використовувати Порошенко під час передвиборчої кампанії.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції