Луценко розповів, від кого залежить доля колишнього екс-очільника Київщини

За словами генпрокурора, чиновник відчув, що правоохоронці "йдуть за ним" і звільнився.

Колишній голова Київської ОДА Максим Мельничук написав заяву на звільнення, оскільки знав, що може бути пійманий на хабарі. 

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв'ю "24 каналу", передає УНІАН.

"Київський губернатор знайшовся в Києво-Печерській Лаврі і, наскільки я розумію, вдома. До нього безумовно є питання", - сказав він.

"Я думаю, що він відчув, що ми йдемо за ним і написав заяву про звільнення і вже в момент, коли мав відбутися акт хабарництва, він йшов на прес-конференцію із заявою про відставку. Тому хабар, на жаль, взяв не він, а інша особа і від показів цієї особи залежить багато що в долі колишнього губернатора", - заявив генпрокурор.

"Є заява самої потерпілої, з якої вимагали кошти і якщо це визнає і заступник, який може надасть якісь покази, тоді і в екс-губернатора будуть проблеми", - сказав Луценко. 

ВідеоЗнайшовсь зниклий колишній очільник Київської ОГА

Раніше повідомлялося, що заступника Мельничука Ігоря Любка спіймали на вимаганні та отриманні 200 тисяч гривень від підлеглої. Посередником у справі називають начальника управління Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА Юрія Пуденка. За версією слідства, Мельничук та Любко запідозрили у незаконних махінаціях керівницю Департаменту АПК Київщини і почали вимагати в неї частину грошей, погрожуючи звільненням.

Президент України Петро Порошенко звільнив голову Київщини. При цьому повідомлялось, що у справі проводиться 13 обшуків у різних фігурантів справи включно з Мельничуком.

Залиште свій коментар

Наступна публікація