Луценко розповів, завдяки яким "козирям" Порошенко спробує виграти президентські вибори

Дата публікації
Перегляди
3593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценко розповів, завдяки яким "козирям" Порошенко спробує виграти президентські вибори

Фото: УНІАН

Президентські вибори в Україні мають відбутися 31 березня 2019 року.

За сім місяців, 31 березня 2019-го, в Україні мають відбутися президентські вибори. Одним із кандидатів буде чинний глава держави Петро Порошенко.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив генпрокурор Юрій Луценко.

"Петро Олексійович точно піде на президентські вибори і точно буде пропонувати обрати його президентом для продовження його місії щодо головних функцій глави держави. Якщо вас цікавить моя точка зору про вибори, то я постараюся її дати, але перед цим хочу чітко пояснити. Як генеральний прокурор я не маю права агітувати за якогось з кандидатів. Але залишаю за собою право давати оцінку принципам, а не персоналіям", - сказав Луценко.

Рейтинги Порошенка нині не найкращі. Генпрокурор розповів, як той спробує виграти вибори.

"Я можу говорити лише про принципи. На президентських виборах ми маємо говорити про те, хто буде кращим головнокомандувачем, кращим керівником зовнішньої політики і кращою людиною, яка європезує систему управління країною. Тому, наскільки я розумію, президент Порошенко буде апелювати саме до того, що він втілив свою місію: зі створення армії, антипутінського міжнародного фронту, серйозних кроків у напрямку ЄС і НАТО, зі стратегічної зміни системи управління країною. Суспільство має ставити запитання кандидату в президенти щодо основних функцій президента. Функції президента прописані у Конституції. Бути людиною, яка обіцяє більшу пенсію, зарплату і менші тарифи — добре. Я "за", якщо для цього є економічні підстави. Але я хочу це чути під час парламентських виборів від кандидатів у прем’єри", - зазначив Луценко.

Генпрокурор вважає, що "на президентських виборах ніякої зміни курсу не потрібно. Курс президента має бути тим самим: повна державна незалежність, територіальна цілісність, сильна боєздатна армія, вступ до ЄС та НАТО, знищення залишків тоталітаризму з управління країною".

Політичний оглядач Павло Нусс заявляє, що вибори президента України будуть перенесені

Політичний оглядач Павло Нусс заявляє, що вибори президента України будуть перенесені

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3593
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація