Луценко спрогнозував, коли Рада може зняти недоторканність із 6 нардепів

Генпрокурор сподівається, що парламент підтримає подання.

Наступного пленарного тижня парламент може зняти недоторканність із 6 нардепів.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко після засідання профільного комітету у Верховній Раді, пише "Українська правда".

"Сподіваюся, наступного четверга, 13 числа, ми розглянемо всі 6 подань", - зазначив він і додав, що сподівається на підтримку подання прокуратури Радою.

За словами Луценка, наразі згідно з процедурою необхідно розглянути 6 подань у комітеті до наступного понеділка.

"Я дійсно задоволений, що врешті комітет оформив рішення, яке дає можливість в законному порядку винести питання на сесію Верховної Ради", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Луценко попросив ВР погодити притягнення до відповідальності п'ятьох нардепів. Прокурор сподівається, що парламент дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності своїх колег. Подання стосуються: депутата від НФ Євгена Дейдеягрупи "Воля народу" Олексія Довгого"Радикальної партії" Андрія Лозовогодепутата від БПП Борислава Розенблатадепутата від НФ Максима Полякова.

Пізніше стало відомо, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій спрямував п'ять подань про зняття недоторканості з 5 народних депутатів до регламентного комітету Верховної Ради.

Своєю чергою регламентний комітет Верховної Ради не дав згоди на зняття недоторканості з Довгого. Рішення ухвалили одностайно.

Також стало відомо ім'я чергового нардепа, з якого Луценко проситиме зняти депутатську недоторканність - ним може бути представник "Опозиційного блоку" Євген Бакулін.

Залиште свій коментар