Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко: українські силовики здійснили екстрадицію творця масштабної схеми з відмивання коштів в Італії

Генпрокурор переконаний, що це дає підстави розраховувати на конструктивну позицію Італії у справі Віталія Марківа. 

Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив про те,що відбулася фактична передача творця однієї з наймасштабніших в Історії Італії схем з відмивання коштів Джузеппе Дональдо Нікосіі.

Про це він зауважив у Facebook.

Згідно з повідомлення, зловмисник вкрав у італійців сотні мільйонів євро та багато років переховувався у різних країнах світу. "Навесні цього року за результатами добре спланованої операції був затриманий СБ України. Завдяки професійній та доброчесній роботі ГПУ та МВС процедура екстрадиції Нікосіі була завершена за три місяці і сьогодні у супроводі італійської поліції правопорушник вирушив на батьківщину, де невдовзі постане перед судом", - зазначив Луценко.

Сьогодні Італійська Феміда отримала від України сигнал партнерства - відбулася фактична передача творця однієї з найма...

Опубліковано Юрієм Луценком 16 липня 2017 р.

Він додав, що "після передачі Італії викрадених творів мистецтва дана подія стала черговим кроком до зміцнення Україно-італійського співробітництва між правоохоронними органами та дає підстави розраховувати на конструктивну позицію Італії у справі Віталія Марківа".

Нагадаємо, податківці викрили великий конвертцентр із "відмивання" понад 250 мільйонів гривень. У Києві виявили конвертаційний центр, через який "відмили" понад 250 млн грн. Великі підприємства перераховували кошти нібито за товари та послуги на рахунки фіктивних фірм. Ці гроші знімали готівкою через банки та банкомати, 88-90% готівкою віддавали топ-менеджерам великих підприємств, а собі залишали 10-12% - як винагороду. 

Справу розслідують у рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 205 та ч. 2 ст. 28 КК України. Вже встановили групу осіб, які причетні до незаконної конвертації грошей. Замовниками їхніх послуг були компанії зі столиці, Київської, Дніпропетровської та Харківської областей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції