Луценко вимагає звіту уряду, аби "виокремити чорних та білих овець"

Луценко вважає, що частина міністрів мають покинути свої крісла.

Фракція "Блок Петра Порошенка" закликає членів Кабміну звітувати у парламенті до 5 лютого. Про це заявив лідер фракції Олександр Луценко.

За словами представника пропрезидентської політсили, його ініціативу підтримують представники інших партій у парламенті.

"Уряд повинен, згідно закону, за 15 днів до звіту подати інформаційні матеріали щодо цього звіту народним депутатам… Уряд, на жаль, виконує закон вибірково, займаючись проектами різних референдумів та інших утопічних ідей", - цитує "Українська правда" слова депутата.

Луценко додав, що народні обранці мають заслухати звіт міністрів не пізніше 5 лютого.

"Сьогодні від імені фракції БПП я оголосив вимогу звіту уряду, згідно з чинним законодавством, яке має відбутися не пізніше 5 лютого. Цю ідею підтримали інші фракції. Уряд не дав жодної відповіді на цю вимогу…", - сказав політик.

При цьому, Луценко наголосив, що парламентарі хочуть "виокремити чорних та білих овець" у Кабміні.

"Ті, хто і далі може виконувати покладені парламентом на них функції, залишаться працювати. Ті, хто не здатні працювати, або ті, хто написали самостійно заяву про відставку, мають піти. Ці розмови мають робитися не кулуарно", - резюмував він.

Раніше у фракції "Самопоміч" почали вимагати переписати коаліційну угоду та сформувати новий уряд. Лідер фракції Олег Березюк наголосив, що апогеєм порушення всіх правил публічного управління була розробка і прийняття бюджету країни. 

Крім того, ВО "Батьківщина" вимагатиме відставки усього Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: