Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко заперечив ділові стосунки із затриманими в США соратниками Джуліані

Кошишній генеральний прокурор зазначив, що не мав жодних домовленостей із Фруманом і Парнасом.

Ексгенпрокурор Юрій Луценко стверджує, що не схиляв партнерів радника президента США Рудольфа Джуліані Льва Парнаса та Ігоря Фрумана наполягти на звільненні експосла США в Україні Марі Йованович. 

Про це він сказав у коментарі "Українській правді".

"Ні, неправда. Я ніколи не мав з Джуліані ніяких домовленостей і ніколи не спонукав до будь-яких дій", - зазначив він.

Луценко також уточнив, що із затриманими його познайомив сам Джуліані. "Ми спілкувалися на загальні теми. Жодних ділових відносин я з ними не мав", - підкреслив він.

Нагадаємо, у США затримали бізнесменів радянського походження Ігоря Фрумана та Лева Парнаса – людей з оточення адвоката американського президента Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, які, за даними ЗМІ, надавали йому допомогу у вирішення "українського питання". 

Їм висунули звинувачення у чотирьох злочинах, включаючи порушення правил фінансування виборчих кампаній, неправдиві заяви до Федеральної виборчої комісії та фальсифікацію записів. Згідно з обвинувального акту, Фруман і Парнас та їхні спільники залучали від російського донора мільйони доларів у політичну систему США, стверджуючи, що ці гроші належать їм. Окрім того, їх звинуватили у "прагненні політичного впливу не лише для просування власних фінансових інтересів, а і для просування політичних інтересів українського урядового чиновника, який домагався відставки посла США в Україні" Марі Йованович.

Раніше Associated Press повідомляло, що Парнас та Фруман також прагнули замінити Андрія Коболєва, генерального директора української енергетичної компанії "Нафтогаз", іншим топменеджером цієї компанії Андрієм Фаворовим. За даними AP, їхня мета полягала в тому, щоб співпрацювати з Фаворовим у вигідній угоді щодо експорту скрапленого газу в Україну.

Відео Новий поворот в Ukraine-Gate: юристу президента США Руді Джуліані надіслали повістку

Тепер він буде зобов’язаний дати свідчення перед конгресменами, що проводять розслідування у зв’язку з процедурою імпічменту президента, оголошеною напередодні. Сам Дональд Трамп вже вкотре згадав про телефонну розмову з Володимиром Зеленським - вже більше тижня він робить це щодня.    

Новий поворот в Ukraine-Gate: юристу президента США Руді Джуліані надіслали повістку

Парнас і Фруман, за даними theБабель, були присутні під час спілкування адвоката американського президента Руді Джуліані із колишніми генпрокурорами Юрієм Луценком та Віктором Шокіним. За даними NBC News Юрій Луценко схиляв Льва Парнаса та Ігоря Фрумана допомогти у відстороненні Марі Йованович.

Про Фрумана та Парнаса в одному зі своїх інтерв'ю говорив і бізнесмен Ігор Коломойський. Він називав їх "аферистами", які перебувають під розслідуванням у США. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції