Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко запевнив, що Україна не лишиться без люстраційного закону

ВР внесе правки і ще раз прийме цей закон, переконаний Генпрокурор

Генеральний прокурор України, колишній голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко переконаний, що в разі скасування Конституційним судом закону про люстрацію, Верховна Рада внесе передбачені Венеціанською комісією правки і ще раз прийме цей закон.

Про це він сказав сьогодні на брифінгу в Києві, повідомляє кореспондент ТСН.

"Моя позиція полягає в тому, що скасування люстрації є спробою скасування наслідків Революції (Переваги). Я глибоко переконаний, що це один з найефективніших способів очищення через цивілізовані процедури замість можливих ексцесів постреволюційного характеру", - заявив Луценко.

Заявив Луценко, що розуміє недосконалість закону і пропонує не бити на сполох, а своєчасно вносити правки.

"Я особисто не допускаю скасування люстрації взагалі. У разі, якщо Конституційний суд по тій або іншій причині прийме рішення про його скасування, переконаний, що парламент, в першу чергу, фракція, яку я донедавна очолював (я можу це сказати, тому що знаю їх політичну позицію), внесе передбачені Венеціанською комісією правки і ще раз прийме цей закон. Я думаю, що це правильна відповідь на запити суспільства і запити європейських колег ", - резюмував колишній глава фракції" БПП ".

Як повідомлялося, 9 червня народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв в Facebook написав, що Конституційний Суд України планує скасувати люстрації чиновників, які працювали на керівних посадах за часів екс-президента Віктора Януковича.

Залиште свій коментар

Вибір редакції