Луценко запідозрив "Український вибір" у бажанні здійснити конституційний перевот в державі

Дата публікації
Перегляди
9334
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценко запідозрив "Український вибір" у бажанні здійснити конституційний перевот в державі

Фото: unian.net

Генпрокуратура вивчає причетність самого Медведчука до діяльності і Рубана, і Савченко та вивчає їхні ймовірні контакти.

Партія "Український вибір", яку очолює кум президента РФ Віктор Медведчук, може бути мозковим центром глобального плану зі зміни, або усунення конституційного ладу в Україні.

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу ICTV, повідомляє прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Генеральний прокурор Юрій Луценко: "У нас є запитання до діяльності "Українського вибору" як центру антиукраїнської...

Опубліковано Ларисою Сарган 26 березень 2018 р.

"У нас є запитання до діяльності "Українського вибору" як центру антиукраїнської пропаганди. За 2 тижні до подій із затриманням Рубана та Савченко СБУ, військова прокуратура та кримська прокуратура ліквідували декілька антиукраїнських кубел, які за гроші Москви, які ми вилучили, за планами Москви, які ми також із завданями вилучили, в Дніпрі, Харкові, Львові, Київській та Миколаївській областях організували підривну діяльність на території України...", - зауважив Луценко.

"Центром таких дій, за багатьма даними, може бути партія, яка називається "Український вибір", яку очолює Медведчук. І ми дійсно цим займаємось понад рік",  - зазначив він.

Також ГПУ вивчає причетність самого Медведчука до діяльності і Рубана, і Савченко та вивчає їхні ймовірні контакти.

Поки при владі Медведчук, постійно вилазитимуть його "щупальця" – Висоцький

Поки при владі Медведчук, постійно вилазитимуть його "щупальця" – Висоцький

"Ми прекрасно розуміємо, що Рубан і Савченко, навіть якщо б їм вдалося завербувати цілий полк спецназу, не могли б діяти окремо від якогось більш глобального плану. І я особисто вважаю, що події по дестабілізації столичних вулиць під час перекриття центральних магістралей, спроб штурму Жовтневого палацу тощо, які демонстрували прихильники Саакашвілі, були частиною плану по дестабілізації", - сказав генпрокурор.

На його думку, теракт в центрі столиці мав би потягнути за собою наступ російсько-терористичних військ.

"Те, що є якийсь глобальний план по зміні, усуненню конституційного ладу в Україні, я упевнений - існує. І ми шукаємо цей мозковий центр", - підсумував Луценко.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за притягнення до кримініальної відповідальності, арешт і зняття недоторканності з депутата Надії Савченко. Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади. 

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9334
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація