Луценко заявив про тиск на податкову поліцію з боку ДФС під час розслідувань

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор прагне відновити роботу Державної митної служби.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що під час розслідувань корупції на українських митницях на співробітників податкової поліції здійснюється тиск з боку їхніх безпосередніх керівників – Державної фіскальної служби.

Про це він заявив на брифінгу 21 серпня.

"Як тільки ми вийшли на серйозніші обсяги, працівники податкової поліції зазнали тиску від свого керівництва. У цьому королівстві щось неладне. Вважаю, що будь-якими кавалерійськими наступами, створенням чергових сотень, протидіяти контрабанді не вдасться. Стійкого результату не буде. Про це свідчать результати виконання плану за поточний місяць. Попри введення працівників центру захисту економіки МВС на митні пости, що, з моєї точки зору, суперечить Митному кодексу, ніякого різкого покращення наповнення бюджету не сталося. Виконання плану – 102%", - розповів Луценко.

Тому, за його словами, варто відновити в Україні Державну митну службу як юридичний орган та провести відкритий конкурс на посади в цій структурі.

"Паралельно вважаю вкрай необхідним, щоб Верховна Рада повернулась до питання відновлення кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарів", - підкреслив Луценко.

Раніше на брифінгу генпрокурор України розповів, що на території одеського ринку "7 кілометр" правоохоронці знайшли необлікованих товарів на 150 мільйонів доларів.

ВідеоУряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Контрабанда та тіньові схеми, за словами Володимира Гройсмана, щорічно крадуть в держави десятки мільярдів гривень. ГПУ, МВС, НАБУ, САП, ДФС та СБУ спільно розробили план дій, який презентують вже цього тижня. Прем'єр покладає надію на ефективність такої співпраці, бо, каже, минулорічний досвід боротьби із контрабандою на митниці додав до бюджету 70 мільярдів гривень

Уряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції