Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко заявив про завершення слідства щодо економічних злочинів Януковича і Ко

Тим часом справу про винних у розстрілах на Майдані вже передано до суду.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про завершення слідства щодо фігурантів економічних злочинів позбавленого звання президента України Віктора Януковича і його найближчого оточення.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Ми завершили слідство у всіх ключових фігурантів організованим злочинним угрупованням Януковича в частині економічних справ. Суди майже по всім вже дали дозвіл на заочний порядок судочинства. Залишається буквально ще одне прізвище пана Ставицького (екс-міністр енергетики і вугільної промисловості України)", - сказав генпрокурор.

"Для повного комплекту ми почнемо діяти в судах за звинуваченнями організованого злочинного угруповання Януковича в економічній частині", - зазначив Луценко.

Він також додав, що справу про винних у розстрілах на Майдані вже передано до суду і 5 жовтня в столичному суді відбудеться перше засідання.

"Це те, чого чекало суспільство всі ці роки. Це те, що мені поставили в парламенті при призначенні як завдання номер один. На цей момент можу доповісти, що слідчі і прокурори виконали свою величезну, гігантську роботу і ми вважаємо готовими до звинувачення Януковича, Захарченка, Якименка і низки інших посадових осіб силових органів", - розповів він.

Нагадаємо, перші мільйони доларів Януковича та його оточення пішли до державного бюджету України. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган. 

Сарган також розмістила відео на своїй сторінці, на якому видно генерального прокурора Юрія Луценка та працівників однієї з банківських установ. Зокрема, Луценко розповів про спецконфіскацію грошей, які є на рахунках ПАТ "Укрексімбанк". Сьогодні, 25 вересня, в "Укрексімбанку" почали перерахунок перших мільйонів із загальної суми 200 млн доларів. 

Рішення про конфіскацію ухвалив Соснівський районний суд у місті Черкаси 21 серпня.

ВідеоЛуценко розповів, хто стоїть за вибухами на військових складах, про гроші Януковича та весілля сина

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції