Луценко зірвав засідання регламентного комітету ВР з позбавлення недоторканності нардепа

Генпрокурор поконфліктував із депутатом Сергієм Шаховим.

Генпрокурор України Юрій Луценко достроково залишив засідання регламентного комітету Верховної Ради, на якому розглядалось питання позбавлення депутатської недоторканності з нардепа від "Народного фронту" Максима Полякова.

Перед цим генпрокурор поконфліктував із депутатом Сергієм Шаховим, звинувативши членів комітету у покриванні корупції.

"Ви необ'єктивно ставитесь... Ви покриваєте корупцію тут, в цьому залі... Чорт забирай! Коли я почав ставити питання вчора одному з присутніх тут, мені не дали цього зробити, бо ми вийшли на гаряче. Ви боїтеся, щоб люди побачили корупцію. Сьогодні ви мені намагаєтеся закрити рота! Не вдасться! Ви всі тут займаєтесь покриванням корупції... Приймайте рішення, врешті-решт, не займайтеся самогубством Верховної Ради!" - заявив Луценко.

Своєю чергою Шахов парирував йому фразою "За правдою дійдеш, ноги до *опи зітреш".

Після цього Луценко вийшов із зали, попри заклики залишитися і продовжити засідання.

Зазначимо, для прийняття рішення щодо позбавлення депутатської недоторканності Полякова на засіданні регламентного комітету повинен бути присутній генпрокурор або особа, що виконує його обов'язки.

У засіданні комітету оголошено перерву до 14-00.

Після перерви заспокоєний Луценко повернувся на засідання комітету, щоб завершити розгляд питання щодо Полякова.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від "Народного фронту" Максим Поляков.  За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацією

Депутатів Розенблата та Полякова хочуть позбавити недоторканності - вони обидва фігурують у бурштиновій справі. Відповідне подання вже підготували.

Залиште свій коментар