Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лук'янов показово поганяв по Бориспольскій трасі зі швидкістю 270 км/год

Депутат заспокоїв, що перевищує швидкість лише коли їде у термінових справах і завжди із ввімкненими фарами.

Повідомлення регіонала Владислава Лук'янова в соціальній мережі про те, як він доїхав до Одеси за дві години з максимальною швидкістю 240 км/год, стало хітом інтернету.

Користувачі обурились, адже максимально дозволена швидкість на окремих українських дорогах 130 кілометрів за годину, йдеться в сюжеті ТСН. Міліція на фото не відреагувала та порадила обуреним звертатися до прокуратури.

Водночас, сам депутат своєї провини не заперечує, а навпаки - зізнається, що їздив Україною і швидше 300 кілометрів, що і вирішив довести.

Владиславу Лук'янову 48 років, тридцять із яких він за кермом. На швидкісний експеримент депутат погодився, щоб довести, що "ризиковий водій" - це не про нього.

Для експерименту Лук'янов обрав спортивне авто, що розганяється до 330-ти кілометрів за годину. "Зразу треба пристебнутися. Машина вибаглива", - каже депутат.

Читайте: "Гонщика" Лук'янова пропонують пересадити на літак і кинути до в'язниці

Майданчиком для експерименту стала Бориспільська траса. На ній Лук'янов на тому таки ж авто установив власний рекорд - 310 кілометрів за годину.

На порушення регіонал йде свідомо: "Те, що ми будемо сьогодні робити - ми, звичайно, порушуємо правила дорожнього руху".

Примітно, що по Києву Лук'янов проїхав без жодного перевищення швидкості. Інші водії навіть за бажання розігнатися не дають. "Ось цей вилазить, коли повинен пропустити", - поскаржився він.

Нардеп навіть у пробці постояв. Та вже на Бориспільській трасі депутат розігнався до 270 км/год. "Ми може зараз їдемо трохи швидше, але робимо це плавно! А рухатися по дорозі завжди потрібно саме так", - пояснює нардеп.

До особистого рекорду Лук'янов не дотягнув 40-ка кілометрів, але дозволену швидкість перевищив понад вдвічі.

Лук'янов запевнив, що перевищувати швидкість його змушують особливі потреби. "Я не ганяюсь швидко. Якщо я ганяюсь, то значить їду у справах, або якійсь терміновій ситуації. Якщо їдеш швидко - треба позначити! Навіть днем я завжди їду з увімкненим світлом", - підкреслив нардеп.

Міліції на трасі немає, хоч депутат до зустрічі з нею готовий. Вини не заперечує: "Порушили 10 разів".

Лук'янов заявив, що штрафи, зокрема і за перевищення швидкості, платив не раз. А якось за ним навіть гонку влаштували, з мегафоном.

Відео Повідомлення нардепа-регіонала Владислава Лук'янова в соціальній мережі стало хітом Інтернету

Залиште свій коментар

Вибір редакції