Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко назвав "неправильним" приєднання Криму до України

Він коментував можливе приєднання Калінінградської області до Білорусі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав приєднання Криму до України "неправильним", коли говорив про можливе приєднання Калінінградської області РФ до Білорусі.

Під час зустрічі з губернатором Калінінградської області Антоном Аліхановим Лукашенко сказав, що за часи СРСР "було багато розмов" про те, щоб приєднати цю область до Білорусі, передає Газета.Ru.

Однак глава білоруської держави не шкодує про те, що цього не сталося.

"Може, добре, що не зробили, тому що Крим приєднали до України, виявилося, неправильно зробили", — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, Кримська область була передана Україні 1954 року указом президії Верховної Ради СРСР. 1991 року півострову було повернуто статус автономії. 2014 року Росія анексувала Автономну Республіку Крим. Анексія не визнається більшістю країн світу, Євросоюз і США запровадили санкції проти Москви.

Раніше повідомлялося, що українці серед лідерів інших країн найкраще ставляться до білоруського президента Олександра Лукашенка. Лідера Білорусі позитивно оцінюють 66% громадян України, а негативно - 15%. Найгірше українці ставляться до президента Росії Володимира Путіна: 71% оцінюють його негативно, 17% - позитивно і ще 12% не змогли висловити свою думку.

Відео Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Про що говорили - поки що не повідомляють. Натомість відомо, що очільники двох держав підписали чотири десятки угод про економічну співпрацю. На час приїзду гостей середмістя перекрили. Зустріч ледь не зіпсували активісти, які зорганізували вогняний протест. Три десятки людей із плакатами під вигуки "Ні капітуляції" запалили фаєри.  

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції