Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко розповів про домовленості із Зеленським щодо постачання нафти не з Росії

За його словами, наразі це - необхідність.

Білорусь опрацьовує варіанти постачання нафти з альтернативних ринків і вже домовилися з Україною "безпосередньо діяти" в цьому напрямі. 

Про це президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив після розмови з українським президентом Володимиром Зеленським у рамках участі в Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі.

"Україна - один з головних торгових партнерів Білорусі. Тільки за минулий рік ми збільшили товарообіг майже на чверть. Але це далеко не межа наших можливостей. Пріоритети - паливно-енергетичний, агропромисловий комплекси, промислова кооперація, транспортно-логістична сфера. Ми готові вести переговори про збільшення поставок нафтопродуктів для ваших підприємств", - сказав Лукашенко.

Він наголосив, що надалі слід підтримувати спільні проекти нафтовій галузі.

"Я не хочу приховувати, але не дуже буду розкривати зміст наших переговорів у вузькому складі, але ми не приховуємо те, що ми сьогодні опрацьовуємо і альтернативні шляхи постачання вуглеводневої сировини з світових ринків. Більшу частину наших переговорів була присвячена цьому питанню", - поділився президент Білорусі.

"І ми домовилися, що в цьому напрямі ми не просто будемо опрацьовувати варіанти, а будемо безпосередньо вже діяти. Це не направлено проти якихось інших країн. Це наша необхідність і безпека", - сказав Лукашенко.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у рамках участі в Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі. Це їхня перша офіційна зустріч. В рамках форуму були підписані контракти на постачання продукції Білорусі понад 542 млн доларів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції