Лукашенко зголосився взяти під контроль кордон між Україною і РФ на Донбасі

"Бацька" готовий забезпечити вибори в регіоні, якщо про це його офіційно попросять.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко готовий особисто взяти під охорону українсько-російський кордон та провести чесні вибори на Донбасі. Про це він заявив журналістам на щорічній прес-конференції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лукашенко пояснив, що війна між сусідніми країнами всіх уже втомила, а він може навести на лінії зіткнення лад. Білоруський очільник додав, що натякав про це президенту РФ Володимиру Путіну, але відповіді не почув. "Якщо ви хочете, щоби ми там провели вибори, при тому чесно – ми готові це організувати. Якщо ви хочете 400 кілометрів кордону між Україною та Росією на цьому етапі закрити та навести лад – будь ласка, ми це зробимо. Ми свої пропозиції і Заходу вносили, вони в нас питали. Мовчать!", - заявив президент Білорусі.

Олександр Лукашенко оголосив про готовність взяти під охорону українсько-російський кордон

Президент Білорусі готовий особисто взяти під охорону кордон та провести чесні вибори на Донбасі - про це він заявив журналістам на щорічній прес-конференції. Лукашенко визнав, що війна між сусідніми країнами всіх уже втомила. Та він може навести на лінії зіткнення порядок. Білоруський президент сказав, що натякав про це Путіну, але відповіді не почув.

Поки що не вдається дістати реакцію на білоруський випад від української сторони. У МЗС кажуть, що відповідь сусідньому президенту – це справа Адміністрації президента України. А там поки що в роздумах.

Окрім цього, Лукашенко спантеличений потоком нелегальної зброї з України. "Нам з Україною 1,2 тисячі кілометрів доводиться закривати кордон грудьми, тому що потоком іде зброя, вибухівка... Ми вже затримуємо їх не тільки на кордоні, а й на залізничному вокзалі", - сказав він. Натомість у Держприкордонслужбі України ці заяви вже спростували"Заяви президента сусідньої держави я не можу коментувати, але ніяких потоків зброї чи заборонених речей на українсько-білоруському кордоні ми не спостерігаємо. Більше того, ці слова не підтверджуються і статистикою, яку ми отримуємо від наших колег з Білорусі в рамках обміну інформацією", - заявив помічник голови служби Олег Слободян.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: