Лукашенко запросив Зеленського офіційно відвідати Білорусь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лукашенко впевнений у здійсненні всіх білорусько-українських проектів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив українського лідера Володимира Зеленського відвідати Білорусь.

Про лист подяки Зеленському повідомила пресслужба Лукашенка.

Так, глава Білорусі подякував українському президенту за теплий прийом його делегації в Житомирі, і зазначив, що проведені переговори на вищому рівні продемонстрували солідарність країн у питаннях міжнародного порядку денного та двостороннього співробітництва.

Лукашенко впевнений у здійсненні всіх білорусько-українських проєктів у промисловості, сільському господарстві, енергетиці, транспортній та логістичній галузях, а також у розширенні культурних зв'язків для зміцнення традицій добросусідства.

"Президент запросив Володимира Зеленського відвідати з офіційним візитом Білорусь у зручний для нього час", - також йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 4 жовтня президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у рамках участі в Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі. Це їхня перша офіційна зустріч. В рамках форуму були підписані контракти на постачання продукції Білорусі понад 542 млн доларів.

Відео Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Про що говорили - поки що не повідомляють. Натомість відомо, що очільники двох держав підписали чотири десятки угод про економічну співпрацю. На час приїзду гостей середмістя перекрили. Зустріч ледь не зіпсували активісти, які зорганізували вогняний протест. Три десятки людей із плакатами під вигуки "Ні капітуляції" запалили фаєри.  

Зеленський та Лукашенко провели зустріч у Житомирі

Залиште свій коментар

Вибір редакції