Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Льовочкіна в ПАРЄ пропонує ухвалити її резолюцію про погане розслідування злочинів на Майдані

Депутатка висунута до Асамблеї "Опозиційним блоком" і є сестрою екс-голови АП Януковича - Сергія Львочкіна.

Народний депутат Юлія Льовочкіна, яка представлена в ПАРЄ за квотою "Опозиційного блоку", пропонує визнати системне порушення Україною прав людини через неякісне розслідування подій на Майдані та в Одесі 2 травня 2014 року.

Про це повідомляє "Європейська правда", посилаючись на проект резолюції, зареєстрованої депутатом у Страсбурзі під час осінньої сесії Асамблеї.

В документі немає повного переліку авторів проекту рішення, однак зазначається, що проект Льовочкіної підтримали інші представники асамблеї.

"Протягом більше ніж двох років український уряд не спромігся забезпечити неупереджене та ефективне розслідування цих подій, попри вимоги статей 2 (право на життя) та 3 (заборона тортур) Європейської конвенції з прав людини", - зазначила Льовочкіна в документі.

У документі міститься пропозиція спрямувати до Києва офіційний заклик асамблеї щодо розслідування подій на Майдані та в Одесі, щоби "примусити" Україну використати всі наявні механізми для такого розслідування. Також пропонується заявити від імені Асамблеї, що в Україні відбувається неправомірне "зовнішнє втручання" в юридичні процедури.

Видання зазначає, що наразі незрозуміло, коли цей документ може бути поставлений на розгляд і чи це відбудеться взагалі. У порядку денному ПАРЄ на жовтень його немає, також для винесення в залу він має бути схвалений профільними комітетами, чого на разі не відбулося.

Раніше повідомлялося, що адвокати родин "Небесної сотні" передали до Міжнародного кримінального суду в Гаазі докази системності та спланованості спроби придушення Революції Гідності взимку 2013-2014 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції