Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львовом пройшов хід проти антиукраїнської політики Польщі

Учасники наголошували, що Львів - бандерівське місто.

Центральними вулицями Львова пройшов смолоскипний хід активістів праворадикальних організацій, приурочена до дня загибелі головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

За даними організаторів, участь у ході взяли близько тисячі осіб, пише видання Zaxid.net.

Учасники маршу вигукували гасла "Місто Львів не для польських панів", "Пам'ятай, чужинець, тут господар українець", "Хто ми? Українці! Чого ми хочемо? Влади!", "Наша земля – наші герої", "Ідея нації – проти деградації" тощо.

За словами керівника Нацкорпусу Львівщини Святослава Сірого, таке гасло свідомо обрали для того, аби показати, що "Львів є бандерівський".

"Це гасло пов'язане з останнім скандальним законом, ухваленим у Польщі, і поведінкою міської влади на сесії міськради, коли відбувалося голосування за червоно-чорні прапори. Тут два в одному. Ухвалений у Польщі закон для нас неприпустимий. Ми в жодному разі не виступаємо проти польського народу, але ми проти популістичної влади Польщі, яка ухвалила цей скандальний закон. Тому ми сьогодні вийшли показати, що Львів – це бандерівське місто і ніхто не буде вказувати нам, кого вшановувати", – заявив Сірий.

Більшість учасників смолоскипного маршу, за словами Святослава Сірого, є активістами "Національного корпусу" та "Національних дружин", окрім них в ході взяли участь члени ВО "Свобода" та "Правого сектору".

Залиште свій коментар

Вибір редакції