Ляшко побоюється, що проти нього готується викид компромату з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

Колишній СБУшник оприлюднив документи, що підтверджують хабарі регіоналів.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що проти нього та очолюваної ним політсили готується "інформаційний викид", пов'язаний із "чорною бухгалтерією" Партії регіонів.

"Попереджаю суспільство, що в інформпростір готується викид інформації про те, що начебто я чи Радикальна партія отримували фінансування від Партії регіонів. Інформація про це начебто міститься у так званій чорній бухгалтерії регіоналів, яку передав НАБУ колишній заступник голови СБУ Віталій Трепак", - написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

Головний радикал країни вважає, що це – спецоперація, розроблена спецслужбами на замовлення президента Петра Порошенка.

"Замовники вигаданого проти нас компромату намагатимуться дискредитувати нас і під цим приводом провалити в парламенті голосування за створення ТСК по розслідуванню корупції президента і його оточення. Звинувачуючи нас у корупції, президент Порошенко переслідує мету розправитися з нами за нашу опозиційну політичну позицію", - написав Ляшко.

Раніше директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник підтвердив оприлюднену в ЗМІ інформацію про передачу в бюро документів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав до НАБУ ці документи. Згідно з ними, регіонали давали хабарі низці колишніх та нинішніх високопосадовців загальною сумою на 2 мільярди доларів. Усі фігуранти начебто отримували кошти під особисті підписи.

ВідеоВіктор Трепак оприлюднив документи, що підтверджують незаконні виплати Партії Регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: