Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко поштовхався з нардепом Герусом і порвав йому сорочку

Екснардеп звинувачував нинішнього парламентаря у сприянні відкриттю ринка для російської електроенергії.

Екснардеп Олег Ляшко почубився з нинішнім нардепом від "Слуги народу" та головою парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрієм Герусом. Ляшко звинуватив Геруса в тому, що той, мовляв, лобіював відкриття українського ринку для російської електроенергії.

"Сьогодні випадково побачив у ЗОДі "слугу народу" Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася - через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!", - написав Ляшко у Facebook.

Колишній нардеп виклав відео інциденту, яке знімав його помічник. На ньому видно, що конфлікт спровокував Ляшко, звинувачував Геруса та тицяв у нього пальцем. Той не витримав і почалася штовханина, під час якої Ляшко порвав Герусу сорочку.

Сьогодні випадково побачив у ЗОДі «слугу народа» Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася - через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!

Опубліковано Олегом Ляшком Середа, 6 листопада 2019 р.

Герус також у Facebook розповів про конфлікт із Ляшком.

"Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко мене очікував у аеропорту "Бориспіль", щоб влаштувати шоу-провокацію. Знижена на 15% ціна електроенергії та повна готовність до зими ніяк не влаштовує "немонополіста" і вони вдаються до все більш витончених способів, як вести свій бізнес. Звісно ж, претензія Ляшка, це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росіі за формулою Роттердам+, що супроводжувалося зростанням тарифів для українських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий "немонополіст", - зазначив Герус.

Нардеп додав, що після штовханини "все нормально, постраждала лише сорочка. Такі видатні результати це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися. Оскільки вважаю Ляшка найбільш продажним (екс)політиком, то - це хороший індикатор, що і як робити надалі. А у немонополіста, схоже, там вже зовсім дах поїхав, якщо дійшли до такого дна".

Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма О.Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати...

Опубліковано Andriy Gerus Середа, 6 листопада 2019 р.

Відео Онлайн-стрим Олега Ляшка з АП став хітом мережі

Ера закритості скінчилась! Так жартома користувачі охрестили онлайн-стрім Олега Ляшка з головного кабінета Адміністрації президента! Радикал хотів показати консультації парламентських фракцій з Володимиром Зеленським, але не вийшло: телефон змусили вимкнути! Та ролик все одно став хітом мережі: за перші 10 годин зібрав понад 500 тисяч переглядів! Як все було - зараз покажемо 

Онлайн-стрим Олега Ляшка з АП став хітом мережі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції