Ляшко та Парубій виступили за створення нової коаліції у Раді

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ляшко та Парубій виступили за створення нової коаліції у Раді

Фото: УНІАН

Для створення нової парламентської коаліції у депутатів є місяць.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що готовий вступати в нову коаліцію, але він має умови. А голова Верховної Ради України Андрій Парубій уточнив, що коаліція має бути створена за місяць. Про це вони заявили під час виступів у Верховній Раді.

"Наша команда готова брати участь в обговоренні питання про формування нової коаліції в парламенті. Ми вважаємо, що не можна втрачати жодного дня, бо парламент все одно піде на вибори. Ми готові обговорити питання про участь у коаліції за умови врахування наших пропозицій: радикальна зміна економічної політики, зокрема зміни до Конституції, щоб земля належала українським селянам, ніякого продажу землі; радикальна зміна політики, зокрема перегляд бюджету, вичищення корупційних схем, підвищення зарплат і пенсій, справедливі ціни на газ; перегляд угоди з Міжнародним валютним фондом", - заявив Ляшко.

Радикал вважає, що не можна втрачати жодного дня, щоб не ухвалити ті рішення, на які чекають українці. "Нічого триматись за крісла", - додав він.

Свою чергою, Парубій наголосив, що протягом місяця має бути сформовано нову коаліцію, він закликав фракції і групи парламенту розпочати консультації щодо формування нової коаліції.

За його словами, відповідно до Конституції, протягом одного місяця від сьогодні, з дня припинення діяльності коаліції депутатських фракцій у ВР, має бути сформована нова коаліція. "У зв’язку з цим закликаю представників усіх фракцій та груп розпочати консультації з приводу формування нової коаліції", - заявив голова Парубій.

На думку спікера ВР, це була хороша коаліція.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Народний фронт" вийшов із парламентської коаліції.

Наступна публікація