Ляшко заявив, що "Радикальна партія" перейшла в опозицію до Зеленського

Дата публікації
Перегляди
5297
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ляшко заявив, що "Радикальна партія" перейшла в опозицію до Зеленського

Фото: УНІАН

Лідер партії звинуватив Зеленського в тому, що він діє як Янукович та Порошенко.

"Радикальна партія Олега Ляшка" переходить в опозицію до президента України Володимира Зеленського.

Про це лідер партії заявив з трибуни Верховної Ради на позачерговому засіданні 22 травня.

Ляшко звинуватив Зеленського в порушенні конституції та підтримці корупційних схем. 

"Зеленський пропонує очолити корупцію, консервувати її та управляти нею. Ми переходимо в опозицію до узурпатора Зеленського", – сказав він.

Також нардеп розкритикував законопроект про зміну виборчої системи, який подав президент до парламенту.

"Законопроект про зміну виборчої системи, який вніс Зеленський – це більш корупційна схема, ніж мажоритарка. Закриті партійні списки. Я проти мажоритарки, бо кожний мажоритарник знає, скільки потрібно заплатити, щоб отримати мандат. Але я проти закритих списків, тому що закриті списки – це п'ять мільйонів лідерам будуть носити за місце у списку", – зазначив Ляшко.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для проведення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

ВР збирається на позачергове засідання, аби ухвалити зміни до виборчого законодавства

ВР збирається на позачергове засідання, аби ухвалити зміни до виборчого законодавства

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
5297
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація