Ляшко звинуватив відомого українського броваря у стеженні за ним, а людей Порошенка - у підготовці провокацій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідер "Радикальної партії" переплутав пивоварні компанії.

Лідер "Радикальної партії", кандидат у президенти Олег Ляшко запевнив, що у Хмельницькій області його брендований автобус під час передвиборчої кампанії нібито на замовлення Блоку Петра Порошенка переслідував автомобіль пивоварного концерну "Сан ІнБев-Україна" із "тітушками" та запевнив, що цього причетний власник "Першої приватної броварні" Андрій Мацола.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Ця машина з тітушками сьогодні півдня їздила за ляшкобусом на Хмельниччині. Пробили за номерами - оформлена на компанію "САН ІнБев Україна", бенефіціаром якої є брат депутата від Блоку Петра Порошенка Андрій Мацола. 
Влада нас боїться! І не дарма", - написав він.

Своєю чергою Мацола пояснив політику, що він все переплутав.

"Шановний пане Олеже, маю визнати, що мені було приємно дізнатися з Вашої "новини", що я є бенефіціаром однієї з найбільших міжнародних пивоварних компаній. Але, на жаль, це не відповідає дійсності, оскільки компанія "Сан ІнБев-Україна" є нашим прямим конкурентом на пивному ринку. Тож, логічно, що ні я, ні мій брат до неї не маємо жодного стосунку. Чи бояться вони Вас і винаймають тітушок, мені теж невідомо. Щодо компанії "Перша приватна броварня", до якої я дійсно маю безпосереднє відношення, то ми займаємося тільки тим, що варимо пиво та квас, і сподіваюсь, робимо це непогано. Тому ані нам Вас, ані Вам нас боятися немає жодної причини", - зазначив він.

Сьогодні несподіванно побачив, що мене тегнув у своїй новині у фейсбуці відомий український політик та кандидат у...

Опубликовано Андрій Мацолой Суббота, 9 февраля 2019 г.

Згодом Ляшко видалив свій пост про Мацолу, проте написав новий - що штаб Порошенка начебто готує провокації під час зустрічей радикала з виборцями.

"Цю гидоту робить штаб Порошенка. Відповідальні виконавці - Березенко, Кононенко і Ковальчук. За вкрадені в українців гроші вони організовують масовий підкуп виборців і брудні провокації проти опонентів Порошенка. Для провокацій наймають ветеранів АТО і так званих активістів", - наголосив він.

Також політик звернувся до президента України Петра Порошенка з вимогою "припинити розколювати суспільство і дискредитувати виборчий процес".

"У зв’язку з цим попереджаю Порошенка про персональну відповідальність за його злочини, яка обов‘язково настане! Відповідальність за постраждалих внаслідок провокацій громадян повністю лягає на Порошенка і його кривавих сатрапів Березенка, Кононенка, Ковальчука. Тому вони разом із своїм патроном після виборів обов‘язково відповідатимуть перед судом за свої злочини проти громадян. Все фіксується і час розплати настане", - додав Ляшко і запропонував "усім демократичним кандидатам" об‘єднати зусилля проти насильства на виборах і фальсифікацій, які "організовує штаб Порошенка".

Мені стало відомо, що готуються провокації на моїх зустрічах з людьми. Цю гидоту робить штаб Порошенка. Відповідальні...

Опубликовано Олегом Ляшко Воскресенье, 10 февраля 2019 г.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти подавали документи на розгляд до Центральної виборчої комісії, 8 лютого процедура реєстрації завершилася - ЦВК відзвітувала про 44 кандидатів. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції