Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Люди" Медведчука хочуть змінити керівництво однієї з партій та зробити її проросійською

Політраду призначили на 13 вересня.

Передвиборчій сезон розпочався із скандалу. Аграрну партії України, яка на попередніх місцевих виборах показала непоганий результат, хочуть захопити люди, яких пов'язують із іменем Віктора Медведчука. Про це заявив голова партії Віталій Скоцик. За його словами, також є спроба змістити його з посади голови - через відмову працювати на проросійські сили в Україні.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Голова Аграрної партії Віталій Скоцик перед прес-конференцією помітно нервується. То затискає кришечку від пляшки, то закусує губу. Аграрна партія за його лідерства почала набирати популярності та впала в око політичним рейдерам.

"Почалася ще більша атака і на Аграрну партію, і на лідера".

Атаки на партію Скоцик пов'язує з нібито проросійськими силами в своїх лавах, які опинилися через його політичну недосвідченість. Однопартійці, які раніше співпрацювали з Віктором Медведчуком, також привели з собою і політтехнолога Володимира Грановського. Саме Грановський свого часу належав до команди політтехнологів, причетних до бігбордів про розділ країни на сорти напередодні Помаранчевої революції.

"Мені Грановським було запропоновано положити партії під проросійські сили за дуже серйозні кошти - я відмовився. Відмовився і сказав категорично, що ніколи Аграрна партія не стане п'ятою колонною у нашій державі. Це роздратувало наших опонентів. Михайло Поживанов був керівником Держрезерву під час прем'єрства Тимошенко. Я вважав, що люди чесно йдуть до партії, і будемо чесно розбудовувати партію, я мушу визнати що я помилився", - сказав Скоцик.

ВідеоГолова Аграрної партії заявляє про спробу захоплення партії проросійськими силами

Передвиборчий сезон розпочався із скандалу. Аграрну партії України, яка на попередніх місцевих виборах показала непоганий результат, хочуть захопити люди, яких пов'язують із іменем Віктора Медведчука. Про це заявив голова партії Віталій Скоцик. За його словами також є спроба змістити його з посади голови через відмову працювати на проросійські сили в Україні. 

Голова Аграрної партії заявляє про спробу захоплення партії проросійськими силами

Нібито саме через відмову завести на майбутніх виборах під прапором Аграрної партії до Верховної Ради проросійські сили і почалася спроба рейдерського захоплення партії. Разом із тим через політраду та обласні осередки Віталія Скоцика намагаються прибрати з посади голови партії. Очільники обласних осередків на своє засідання, на якому нібито висловили голові недовіру, збиралися без його участі.

"У нас три организации уже провели исполкомы и выразили ему недоверие. Областные. И на 10, 11 число назначены такие же в остальных организациях. На совещании было 20 человек. Кто-то уехал, но голоса свои в заявлении", - сказав Поживанов.

"Ось фотографія із того засідання, про яке було сказано, що там було 20 керівників обласних організацій, які висловили недовіру. Було 11, як ви бачите на цій фотографії. Одна тільки організація після цього засідання висловила недовіру до голови", - каже Скоцик.

Напередодні очільники обласних осередків знову зустрічалися в офісі партії. Чим закінчилося? Всі сторони від коментарів утримуються - до політради, призначеної на 13 вересня. Тоді з партії можуть відрахувати людей, які причетні до рейдерських спроб захоплення партії. Також тоді мають призначати дату проведення з'їзду. Саме делегати з'їзду можуть вирішувати як долю очільника, так і самої партії.

Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції