Люди повстали проти чиновників – посипають їх гречкою і змушують звільнятися

Люди повстали проти чиновників – посипають їх гречкою і змушують звільнятися

Посадовці масово виходять із Партії регіонів та ліквідовують її місцеві осередки.

Слідом за відставкою найвищих посадовців у країні заявляють про своє звільнення і ті, кого колишня влада призначала на посади – голови обласних та районних державних адміністрацій, переважно члени Партії регіонів.

Про своє звільнення заявили голови ОДА переважно західних та центральних областей - Іван Мовчан (Вінниця), Валентин Хоптян (Тернопіль), Олександр Удовіченко (Полтава), Олег Сало (Львів), Василь Чуднов (Івано-Франківськ), Василь Берташ (Рівне), Сергій Рижук (Житомир), Михайло Папієв (Чернівці), Олександр Башкаленко (Луцьк).

Також про відставку почали заявляти і голови райдержадміністрацій.

Чиновники всіх рівнів виходять із Партії регіонів. Ліквідовують її фракції у радах та первинні організації. У Полтаві взагалі ліквідували всю обласну організацію. З неї вийшли і губернатор, і голова обласної ради, і мер Полтави.

До речі, міського голову Полтави Олександра Мамая позавчора півдня тримали місцеві активісти і вимагали написати заяву на звільнення.

У суботу в Полтаві відбулася сесія міськради. Активісти змусили написати заяву про звільнення секретаря ради і голову міської організації Партії регіонів Оксану Деркач. Її звинуватили в тому, що вона організовувала відправлення "титушок" у Київ. Цю інформацію Деркач заперечує, зазначає "Полтавщина".

Мер Олександр Мамай заявив, що з ПР уже вийшов. Активісти посипали його гречкою – під час виборів він масово роздавав пенсіонерам продуктові набори, де була і гречка. Змушували його стати на коліна на гречку. Погрожували навіть викинути у вікно з другого поверху. Вимога до нього була єдина – написати заяву на звільнення. Той так і не погодився. У нього забрали печатку, опечатали його кабінет. На вівторок збирають сесію, де мають розглянути питання про недовіру меру.

Нагадаємо, у керівництві Партії регіонів сьогодні "відхрестилися" від Януковича. Мовляв, партію підставили.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів