Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Людина Ахметова була на засіданні "Донбаської комісії"  при Держдумі – Bild

Прізвища представника компанії олігарха не називають. 

На засіданнях Міжвідомчої комісії з надання гуманітарної допомоги населенню окупованих територій Донецької та Луганської областей при Держдумі РФ був присутній представник компанії ДТЕК українського олігарха Ріната Ахметова.

Про це повідомляє німецьке видання Bild.

Свої висновки журналісти зробили, опираючись на записи засідання вказаної комісії від 23 жовтня 2015 року. 

"Представник українського енергетичного гіганта "ДТЕК", що належить олігархові Рінату Ахметову, був присутній на зустрічі в жовтні минулого року, відповідно до запису", - йдеться у тексті статті. 

Також, за даними журналістів, представників так званих "ЛНР" та "ДНР" не було на зустрічі. Їх поінформували лише про результати. 

За записами все того ж засідання Міжвідомчої комісії, російський уряд взяв під контроль "сепаратистські території" на сході України.  Bild писав, що далекоглядні плани РФ виходять далеко за рамки "гуманітарної допомоги". Шість робочих груп контролюють "Фінанси та закон", "Визначення політики в галузі оплати праці, а також житлових питань державної служби", "Відновлення промисловості", "Торгівлю джерелами енергії", "Створення ринку електроенергії" та "Транспортну інфраструктуру" на Донбасі. Для цього, п'ять російських міністерств мають відповідні міжвідомчі групи, які, в свою чергу, контролює ФСБ.

Головними керівниками "тіньового уряду Донбасу" видання називає політика Сергія Назарова, який починав свою кар'єру в Ростовській області, віце-прем'єра РФ та близького друга Путіна Дмитра Козака.

Раніше повідомлялося, що Росія за рік витрачає один мільярд євро на фінансування окупованих територій Луганської та Донецької областей. Зокрема, пенсійні виплати Росії щомісяця обходяться у 30 млн євро.

Особливо дорогими є 30 тисяч російських і українських бойовиків. В той час, як вчитель на окупованій території Донбасу заробляє 50 євро, бойовик, залежно від його рангу, отримує 90-465 євро, тобто у 9 разів більше.

Видатки РФ є лише частиною російських сумарних витрат на підтримку окупації окремих районів Донбасу. Плата за газ, бензин, нафту, їжу, гуманітарна допомога, а також на боєприпаси для продовження війни проти України, ймовірно, обходяться Кремлю в сотні мільйонів євро в рік.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції