Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Людина з великим досвідом": у Раді заявили, що Кравчук буде корисним на переговорах у Мінську

"Людина з великим досвідом": у Раді заявили, що Кравчук буде корисним на переговорах у Мінську

Разумков наголосив на великому досвіді першого президента Кравчука.

Перший президент України Леонід Кравчук має великий досвід, а тому, якщо він очолить українську делегацію в Тристоронньої контактній групі щодо Донбасу, буде більш ніж корисний під час перемовин у Мінську.

Про це спікер ВР Дмитро Разумков сказав на пресконференції в Харкові, передає "Укрінформ".

Разумков також подякував ексголові української делегації Леоніду Кучмі, який "багато місяців докладав максимум своїх зусиль, ділився своїм досвідом" у ТКГ.

"На жаль, у мене не було можливості поспілкуватися з Леонідом Даниловичем (Кучмою – ред.), і я не є учасником Тристоронньої контактної групи. Я впевнений, що будь-які зміни повинні йти на користь нашій державі. Якщо ми говоримо про Леоніда Макаровича (Кравчука – ред.) – то це людина з великим досвідом, думаю, що він буде також більш ніж корисний у цьому процесі", - прокоментував Дмитро Разумков.

Нагадаємо, 28 липня в Офісі президента повідомили, що Леонід Кучма залишає посаду очільника української делегації на перемовинах ТКГ. Водночас він запевнив, що у разі потреби й надалі готовий ділитися досвідом і надавати консультації щодо кроків на шляху до встановлення миру на тимчасово окупованому Донбасі.

Зеленський заявляв, що на посаду голови української делегації в ТКГ претендують перший президент України Леонід Кравчук та віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Відео На посаду очільника української делегації ТКГ у Мінську розглядають кандидатуру Леоніда Кравчука

Замість Кучми - Кравчук або Рєзніков. На посаду очільника української делегації в тристоронній контактній групі в Мінську розглядають кілька кандидатур, зокрема, першого президента України - Леоніда Кравчука та віцепрем'єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій - Олексія Рєзнікова. Про це заявив Володимир Зеленський.

На посаду очільника української делегації ТКГ у Мінську розглядають кандидатуру Леоніда Кравчука

Залиште свій коментар

Вибір редакції