"Людям потрібно давати другий шанс": Зеленський відповів на питання про "деб**ів у команді"

"Людям потрібно давати другий шанс": Зеленський відповів на питання про "деб**ів у команді"

Офіс Президента України

Прездент погодився, що за всіх людей, яких привів до влади, він несе відповідальність.

Президент Володимир Зеленський прокоментував, як у його команду потрапили малокваліфіковані люди, або люди, які потім прославилися різними ляпами.

Про це глава держави розповів під час пресконференції на території авіаційного заводу "Антонов" у другу річницю своєї каденції, інформує ТСН.ua.

"Мені часто стає соромно, за тих людей, які поруч з вами. Один з членів вашої команди, Тимофій Милованов прямо сказав, що він "дебіл". І таким словом, на жаль, хочеться назвати ще багатьох. Мені соромно, коли я бачу та чую панів Тищенка, Арестовича, Степанова, який не міг бути міністром охорони здоров’я і завалив все. Чи соромно вам за таких людей, і чому до вас іноді потрапляють не найкращі, а найгірші", — запитав журналіст Дмитро Гордон.

Глава держави зізнався, що йому, за деякі кроки деяких людей, які поруч зі ним є чи були, дійсно соромно. Зеленський переконаний, що людям потрібно давати другий шанс.

"Вважаю, що якщо це невеличкі їхні промахи, то треба пробачити — і вони повинні виправляти ситуацію і показувати це. Тому що завжди людям треба давати другий шанс, якщо вони не злодії. Я завжди давав людям другий шанс. Іноді навіть третій. Про деяких, можу сказати, потім жалкую. Це правда. Те, що вони такі, на жаль, це моя відповідальність. Якщо вони прийшли зі мною, то я несу відповідальність, я це розумію. Але я не бачив чогось, коли дехто з них зі мною приходив", — сказав президент.

Щодо ексміністра економіки і нинішнього радника Андрія Єрмака Тимофія Милованова, то глава держави вважає його "крутим спеціалістом".

"Це не стосується точно Милованова. Він є радником з економічних напрямків. Він крутий спеціаліст. Він дійсно іноді рефлексує, іноді не стриманий. Він зараз дуже сильно допомагає. Він є радником голови Офісу", — зазначив Зеленський.

Президент переконаний, що його соратники самі мають відповідати за те, що роблять.

"При цьому я ще раз говорю, що я також, на жаль, відповідаю. І це, до речі, б'є, скажу вам відверто, по мені, по моїй особистості. І навіть, якщо бути прагматичним, б'є по рейтингу, по рівню підтримки людей. Я впевнений, що вони на кухні в  себе кажуть: "Де ти їх взяв? Навіщо ти це зробив?" Слухайте, це життя. Життя — це виклик. Але я вважаю, що людям треба давати шанс. Але якщо вони беруть хабарі чи в чомусь такому приймають участь, другий шанс давати не можна. Тому іноді ви бачите серйозні кроки щодо змін тих чи інших людей, урядовців чи деяких депутатів, які були звільнені з партії "Слуга народу", — пояснив він.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що не вважає Віталія Кличка конкурентом.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація