Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Люксових умов не буде: Зеленський доручив прем'єру скасувати всі VIP-палати для посадовців

На лікарів, які торгуватимуть місцями у палатах, чекають санкції.

Президент України Володимир Зеленський доручив голові уряду Денису Шмигалю скасувати всі документи про створення так званих VIP-палат у лікарнях для представників влади, які заразилися новим коронавірусом COVID-19. Вони будуть лікуватися в тих самих умовах, що й пересічні громадяни.

Про це глава держави заявив у відеозверненні 26 березня.

"Прем'єр-міністру України поставлено завдання вирішити питання так званих VIP-палат та скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не "совок", вибачте, і не буде жодних люксових палат для "членів ЦК", - заявив Зеленський.

Президент наголосив, що жоден політик чи бізнесмен не буде мати у державних комунальних лікарнях кращих умов, аніж в будь-кого із українців. За словами Зеленського, це стосується і перших осіб держави: президента, прем'єр-міністра і голови Верховної Ради.

"Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте як це - не мати можливості лікуватися в Швейцарії або Ізраїлі", - наголосив глава держави.

Крім того, Зеленський заявив, що на очільників лікарень, які будуть займатися торгівлею палатами чи облаштуванням ординаторських під посадовців, чекає покарання.

"А ще я наполегливо рекомендую керівникам медичних закладів не перетворюватися на готельєрів, не займатися торгівлею палатами або облаштуванням ординаторських під перебування якихось там "шишок". Інакше будуть санкції", - підсумував президент.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про нібито облаштування спеціальних палат для VIP-пацієнтів, які інфікуються новим коронавірусом COVID-19. Міський голова Києва Віталій Кличко та мер Львова Андрій Садовий розповіли про відсутність палат для VIP-пацієнтів. Президент України Володимир Зеленський збирається скасувати накази щодо надання окремих палат під державною охороною для високопосадовців.  

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео VIP-обслуговування: в мережі оприлюднили документи, що підтверджують створення палат для особливих пацієнтів

Столична влада наказала підготувати у київських лікарнях віп-палати для особливих пацієнтів, які користуються послугами держохорони. Вимоги такі - ізольована палата площею не менше 13 квадратних метрів, жалюзі на вікнах і медсестринський пост поруч. А також - гарне сполучення з діагностичним та операційним блоками. Після розголосу у ЗМІ міський голова Віталій Кличко вийшов із поясненнями - мовляв, то примха не політиків, і взагалі від цієї ідеї вже готові відмовитися. Більше про коронавірус в Україні

VIP-обслуговування: в мережі оприлюднили документи, що підтверджують створення палат для особливих пацієнтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції