Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Люстрована чиновниця з ДФС очолить судову адміністрацію – ЗМІ

Після роботи у Державній фіскальній службі за часів Януковича її звільнили в рамках закону про люстрацію.

Неля Привалова, яка працювала у ДФС за часів Януковича і 2015-го року була люстрована, перемогла у конкурсі на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Журналісти з'ясували, що серед учасників конкурсу Привалова була єдиною з п’яти кандидатів на посаду, яка мала профільну економічну, а не юридичну освіту. У відповіді на запитання члена Вищої ради правосуддя щодо роботи в органах правосуддя, вона зазначила, що не мала подібного досвіду.

Під час конкурсу Привалова назвала "неефективне використання бюджетних коштів" основною проблемою в судах. Також вона висловила незадоволення тим, що "сторонні люди можуть потрапити на судові засідання".

Як зазначається, до люстрації Привалова обіймала посаду директорки Департаменту методологічної роботи ДФС. Згідно з декларацією, у 2015 році вона стала власницею автомобіля Porsche Сayenne 2011 року випуску вартістю в лише 149 тисяч гривень. Саме така сума на той момент не перевищувала поріг державного фінансового моніторингу та ліміт розрахунку готівкою. Проте на сайтах продажу вживаних автівок такі в середньому коштують близько 40 тисяч доларів.

У Реєстрі речових прав на нерухоме майно також вказано, що 2016 року Приваловій хтось подарував квартиру площею 114 кв. м у житловому комплексі "Ізумрудний". Наразі ціни на такі квартири від забудовника стартують від 3,3 млн гривень.

Окрім цього, у своїй декларації новопризначена заступниця вказала 54 тисячі гривень банківських вкладів, ще 28 тисяч доларів і 718 тисяч гривень, які вона зберігає готівкою.

Нагадаємо, що українські чиновники щомісяця нараховують собі захмарні суми премій. А річні чи квартальні премії можуть сягати сотень тисяч чи мільйонів гривень. Зокрема, у НАЗК отримували шалені премії в той час, коли відомство ще не почало фактично працювати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції