М'яч на полі ЄС. В АП заявили, що надання безвізу вже не залежить від України

Костянтин Єлісєєв наголосив, що до України з боку ЄС немає жодних питань.

Надання Україні безвізового режиму вже не залежить від України. Зараз м'яч на полі ЄС і це питання здатності ЄС виконувати свої обіцянки.

Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв під час брифінгу у Києві.

Він також зазначив, що вперше Євросоюз не висловив до України жодного зауваження. Навпаки, тепер Україна ставила питання про виконання зобов'язань.

Крім того, Єлісєєв наголосив, що Україна у Брюсселі отримала чіткі запевнення щодо наступного траншу розміром 600 млн євро.

Нагадаємо, 21-24 листопада у Брюсселі відбувся саміт Україна-Євросоюз, на який українські політики покладали великі надії у питанні отримання конкретної дати рішення щодо безвізового режиму для українців.

Україна наразі виконала усі вимоги Плану дій щодо лібералізації візового режиму - принаймні це засвідчили Єврокомісія та посли ЄС. Проте процедура почала пробуксовувати перед двома останніми інстанціями, які мають погодити рішення. Це Європарламент та Рада ЄС.  

Без відкритих кордонів, але з грошима: що приніс саміт Україна-ЄС

На ньому так і не оголосили того, що обіцяли і українські, і європейські політики - на вільний перетин західних кордонів цього річ можна і не сподіватися. Втім, Києву пообіцяли грошей. На боротьбу з корупцією нам виділять понад 16 мільйонів. Україна очікувала і сто мільйонів на реформу держслужби, зокрема підвищення кваліфікації і зарплат чиновників, але обговорити це питання не встигли.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: