Маас розкрив позицію Німеччини і Франції на переговорах у "нормандському форматі"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Європейські країни не є нейтральними посередниками, зауважив дипломат.

Німеччина і Франція займають проукраїнську позицію та відстоюють її під час переговорів із Росією. Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас, повідомляє УНІАН.

"Німеччина разом з Францією буде багато робити для того, щоб зробити свій внесок у рішення, щоб мир врешті-решт прийшов на схід України", - пообіцяв він і додав, що закон про особливий статус окупованих територій, проведення місцевих виборів і питання про амністію є предметом обговорення. При цьому німець наголосив, що європейські учасники "нормандського формату" займають і відстоюють проукраїнську позицію.

"Ми це робимо не як нейтральні посередники. Ми стоїмо за інтереси Європи, за принципи європейського мирного порядку, і тому ми стоїмо за територіальну цілісність України в рамках ЄС, як і загалом наша двостороння підтримка для України не має собі рівних", - наголосив Маас.

Раніше Маас заявив, що Росії час виконувати свої зобов'язання щодо врегулювання ситуації на окупованому Донбасі. На думку німецького дипломата, місцевому населенню потрібен режим тиші, а сам регіон потребує відновлення інфраструктури, знищеної окупантами.

Відео На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Засідання тристоронньої контактної групи відбудеться сьогодні в Мінську. Перемови підгруп уже розпочалися. Засідання триває на тлі розведення військ на Донбасі. Саме це - одна з умов зустрічі лідерів Нормандського формату. Також, імовірно, говоритимуть про обмін полоненими. 

На засіданні ТКГ у Мінську було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у "нормандському форматі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції