Задоволення рішенням ЦВК висловили як працівники цієї струтури, так і незалежні оглядачі з Комітету виборців України.
Розподіл одномандатних округів у країні відбувся в межах чинного законодавства. У цьому певні Андрій Магера та Олександр Черненко.
Заступник голови ЦВК Андрій Магера сказав, що розподіл одномандатних округів дещо змінився порівняно з 2002 роком, коли в Україні парламент востаннє обирався за мажоритарно-пропорційною системою.
Працівник нтрвиборчокму пояснив це змінами кількості виборців через міграцію, а також смертність і народжуваність.
Магера також сказав, що не вбачає, що якісь преференції були надані якомусь з регіонів.
Голова Комітету виборців України Олександр Черненко також відзначив, що розподіл округів відбувся відповідно до вимог чинного законодавства та у відповідності до рішення Конституційного суду щодо неможливості закордонному виборцю голосувати в київських округах.
"Тому ми вважаємо, що цей розподіл є справедливий", - констатував він.
"Для прикладу доведу, що за цим законом, скажімо, в Донецькій області могло бути від 19 до 23 округів. За рішенням ЦВК там 21 округ. Тобто це те середнє, яке можливе було. І, в принципі, абсолютно логічна кількість", - пояснив він.
"Якщо ж говорити про рішення Конституційного суду, який від'єднав закордонних виборців від київських округів, то це означає, що по одному округу додалося і Криму, і Черкаській, і Полтавській області, а в Києві, як і раніше, залишилося 13 округів", - сказав Черненко.