Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Махніцький пояснив, чому Льовочкін та Фірташ не потрапили під санкції ЄС

Санкційні списки узгоджувалися з Турчиновим.

Колишній Генпрокурор Олег Махніцький прокоментував ТСН звинувачення у тому, що Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін не підпали під санкції ЄС.

За словами Махніцького, щодо цих осіб проводились слідчі дії, перевірялась їхня причетність. І можливо на той момент доказова база була недостатньою. Водночас екс-генпрокурор каже, що замало часу провів на посаді.

"Мене дивує, чому зараз ця ситуація підіймається. Я був Генпрокурором лише три місяці і ми робили, що встигли. Їхня причетність перевірялась, але я не пам'ятаю, чому не включили їх до списку. Після мене було ще два наступники, якщо я припустився помилки, то чому її не виправили", - сказав Махніцький.

До списку також не увійшов Юрій Бойко – його справу, за словами Махніцького, розслідували у МВС та жодних заявок на включення його до санкційного списку не надходило.

Колишній очільник ГПУ каже, що ці списки робилися широким колом спеціалістів і багато разів обговорювались на нарадах з вищим керівництвом та з виконувачем обов'язків президента.

"Погоджувались списки з Турчиновим в основному. Це питання було й на РНБО і на інших нарадах з керівниками силових органів і керівництва держави. Всі списки були напрацьовані спільно", - розповів телефоном колишній генпрокурор.

Окрім того, екс-голова ГПУ запевняє, що опубліковані нардепом Сергієм Лещенком листи не єдині, що існують. За його словами, були й додаткові списки, але прізвищ у цих списках Махніцький вже не пам'ятає.

Народний депутат від БПП Сергій Лещенко опублікував списки осіб, які подавало українське керівництво до представників Європейського союзу, щодо введеня проти цих осіб санкцій. У цих листах були відсутні Сергій Львочкін, Дмитро Фірташ, Сергій Бойко та ще ряд осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції